PWInsider - WWE News, Wrestling News, WWE

 
 

TNA STARS HEADING TO MEXICO THIS WEEKEND? THE LUCHA REPORT

By Kris Zellner on 2015-06-25 07:00:00

NOTICIAS

There are rumors of Bobby Lashley & Davey Richards working the ALL ELITE show this Sunday at Arena Mexico but none of the ALL ELITE guys have publically confirmed those reports yet.

RESULTADOS

EMLL 6/22 - Arena Puebla
1. King Jaguar/Rey Apocalipsis/Toro Bill Jr. beat Arkalis/Lestat/Rey Samuray
2. Goya Kong/Lluvia/Marcela defeated Dalys la Caribena/Tiffany/Zeuxis
3. Shigeo Okumura/Tiger/Virus beat Fuego/Stigma/Triton
4. Kraneo/Morphosis/Ripper defeated Atlantis/Delta/Tetsuya Naito with Kraneo going over Atlantis who had to be helped out of the ring by the medical team.
5. Revancha Match: Los Guerreros Laguneros (Euforia/Gran Guerrero/Ultimo Guerrero) beat Los Ingobernales (La Mascara/Rush/La Sombra) with GG going over Sombra then challenged him for a shot at his NWA Historic Middleweight Title afterwards.

EMLL 6/23 - Arena Mexico
1. Acero & Aereo beat Nitrito & Pequeno Violencia by DQ when Nitrito fouled Acero.
2. Arkangel de la Muerte/Metalico/Nitro defeated Hombre Bala Jr./Magnus/Super Halcon Jr.
3. En Busca de un Idolo: Flyer fought Canelo Casas to a 10:00 draw with Flyer getting a score of 29 and Canelo got a score of 30.
4. En Busca de un Idolo: Bobby Zavala beat Blue Panther Jr. with Zavala getting a score of 32 and Panther a score of 29.
5. Delta/Guerrero Maya Jr./Valiente defeated El Comando Caribeno (Misterioso II/Pierroth/Sagrado) by DQ when Sagrado fouled Maya.
6. Atlantis/Dragon Lee II/La Mascara beat Damian el Terrible/Felino/Vangelis
7. Angel de Oro/Mistico II/Volador Jr. defeated Los Hijos del Infierno (Ephesto/Luciferno/Mephisto)

Independent 6/20 - Auditorio Benito Juarez de Veracruz
1. ?
2. ??
3. Black Sirus/Nino Hamburguesa/Pimpinela Escarlata beat Carta Brava Jr./Kid Dragon/Black Mamba who ended up leaving on a stretcher.
4. Fabi Apache & Mascarita Sagrada defeated Taya Valkyrie & Mini Histeria
5. Daga/Joe Lider/Pentagon Jr. beat Australian Suicide/Los Gueros del Cielo (Angelico y Jack Evans) with fans throwing money in the ring afterwards in appreciation.
6. Los Hell Brothers (Averno/Chessman/Cibernetico) defeated The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) when Ciber fouled and pinned Psycho.

IWRG 6/21 - Arena Naucalpan
1. Hijo del Alebrije & Kanon beat Atomic Star & Enigma
2. Arana de Plata/Electro Boy/Hip Hop Man defeated Mr. Leo/Metaleon/Vortize
3. Danny Casas/Dragon Celestial/Golden Magic beat Cerebro Negro/Dr. Cerebro/Imposible
4. Emperador Azteca/Pantera/Super Nova defeated Eterno/Hijo del Pirata Morgan/Universo Dos Mil Jr. by DQ when Eterno fouled Nova.
5. IWRG Intercontinental Middleweight Title: Veneno beat Heddi Karaoui to retain his title.

TIJUANA/BAJA CALIFORNIA

Promociones Cholo 6/19 - Gimnasio Independencia de Tijuana
1. Dinastia Silver beat Black Machine
2. Tapatio Jr. defeated Black Zygon II
3. Panico Psyco/Triple-X/Xtrago beat Confesor/Idiota/Nacho Libre
4. Los Brujos defeated Dick Angelo Jr. & Tahur Jr.
5. Angel Metalico/Enigma/Extassis beat Los Tornadoes Negros I y II/Zarco when Extassis fouled and pinned Tornado II.
6. Chico Che/Dragon Lee II/Oriental defeated Mazambula/Las Traumas I y II by DQ when Trauma II fouled Chico.
7. Misterioso Jr./Mistico II/Volador Jr. beat Histeria/King Azteca/Mr. Niebla with Mistico using a Mistica on Niebla.

CARTELERAS

MEXICO

ALL ELITE

6/28 - Arena Mexico
1. Blue Panther Jr. & The Panther vs. Emperador Azteca & Imposible
2. Angel de Oro & Golden Magic vs. Rayman & Sagrado
3. Extreme Tiger & Zumbi vs. Rey Hechicero & Super Crazy
4. Atlantis & Octagon vs. Fuerza Guerrera & Ultimo Guerrero
5. Marco Corleone & La Mascara vs. Hernandez & Heddi Karaoui
6. Rush & Luchador Sorpresa vs. Volador Jr. & Luchador Sorpresa

7/10 - Auditorio Jose Maria Artega de Queretaro
1. ?
2. ??
3. Extreme Tiger & Super Crazy vs. Hernandez & Zumbi
4. Atlantis & Octagon vs. Fuerza Guerrera & Ultimo Guerrero
5. Mistico II/Volador Jr./Luchador Sorpresa vs. Silver King/X/X

ASISTENCIA ASESORIA Y ADMINISTRACION

6/28 - Plaza de Toros la Concordia de Orizaba (TV taping)
1. Australian Suicide & Luchadora Sorpresa vs. Machine Rocker & Taya Valkyrie
2. Aero Star & Nino Hamburguesa vs. Carta Brava Jr. & Super Fly
3. AAA Minis Title: Dinastia (c) vs. Mini Psycho Clown
4. Drago/Los Gueros del Cielo (Angelico y Jack Evans) vs. Cuervo/Escoria/Joe Lider
5. Triangular de Tercias: Monster Clown & Murder Clown vs. Averno & Chessman vs. Electroshock & Hijo del Pirata Morgan
6. Psycho Clown & Rey Mysterio Jr. vs. Hijo del Texano & El Mesias

7/3 - Expo de la Feria de Tampico (TV taping)
1. El Guapo/El Patriarca/El Perro vs. Arsenal/Baby Lover/Disturbio
2. Nino Hamburguesa/Luchadora Sorpresa/Octagoncito vs. Carta Brava Jr./Taya Valkyrie/Mini Abismo Negro
3. Bengala/Drago/Elegido vs. Cuervo/Escoria/Mascara Ano Dos Mil Jr.
4. Los Gueros del Cielo (Angelico y Jack Evans) vs. Hijo del Fantasma & Joe Lider
5. 3 Way Lumberjack Match: Monster Clown & Murder Clown vs. Electroshock & Hijo del Pirata Morgan vs. Hijo del Texano & El Mesias
6. Myzteziz w/Argenis vs. Averno w/Cibernetico
7. Relevos Increibles: Alberto el Patron & Brian Cage vs. Blue Demon Jr. & Villano IV

7/10 - Gimnasio Miguel Hidalgo de Puebla (TV taping)
1. Dinastia/Mini Drago/Pimpinela Escarlata vs. Mini Charly Manson/Mini Psycho Clown/Black Mamba
2. Nino Hamburguesa & Luchadora Sorpresa vs. Carta Brava Jr. & Taya Valkyrie
3. Argenis & Luchador Sorpresa vs. Daga & Steve Pain
4. Cuadrangular de Parejas: Australian Suicide & Jack Evans vs. Monster Clown & Murder Clown vs. Cuervo & Escoria vs. Electroshock & Hijo del Pirata Morgan
5. Aero Star/Drago/Myzteziz vs. Los Hell Brothers (Averno/Chessman/Cibernetico)
6. 3 Way Bull Terrier Match: Alberto el Patron vs. Brian Cage vs. El Mesias

CARALUCHA PROMOCIONES

<b>7/11 - Arena San Juan Pantitlan
1. Principe Aereo & Rey Fenix vs. Centella Atomica & Shadow
2. Demus 3:16 vs. Yoruba
3. 4 Way Dance: Aramis vs. Epidemius vs. Jinzo vs. Septimo Dragon
4. Besitario I: Flamita vs. Wasson
5. Felino vs. Guerrero Mixtico
6. Rush vs. Pagano</b>

CHILANGA MASK

6/28 - Arena Coliseo de Monterrey
1. Cuadrangular de Parejas: Alberto dos Rios & Hijo del Centurion Negro vs. Hijo del Guerrero Negro & Tempestad vs. Ciber Payaso & Mortifero vs. Ronaldino & Titanik
2. Impulso & Iron Kid vs. El Divo & Obsesion
3. Hator & Mini Hator vs. Difunto I & Mini Difunto
4. Tigre Universitario vs. Jeque
5. 3 Way Dance: Alas de Acero vs. Dralion vs. Flamita
6. Super Libre: Nicho el Millionario vs. Pagano
7. Black Terry & Mr. Niebla vs. Las Traumas I y II
8. 3 Way Submission Match: Aero Boy vs. Caifan I vs. Ultimo Ninja

7/19 - Arena Coliseo de Coacalco
1. Ironia vs. Hijo del Angel
2. Electro Boy & Saru vs. Fly Star & Toxin Boy
3. Pantera I vs. Aero Boy
4. Caifan I & Dr. Cerebro vs. Las Traumas I y II

CLUTCH CITY PRODUCTIONS

7/5 - Arena Coliseo de Monterrey
1. ?
2. 4 way Dance: Kratos vs. Lord Byron vs. Psicotico vs. Xtreme Dragon
3. Mosco de la Merced & X-Fly vs. Los Difuntos I y II
4. Cruiserweight Title: Epidemius (c) vs. Douki
5. Hijo del Ninja/Ultimo Ninja/Estrellita vs. Carlito Colon/Rico Rodriguez/Barbi Hayden

EMPRESA MEXICANA DE LUCHA LIBRE

6/26 - Arena Mexico
1. Electrico & Ultimo Draogncito vs. Demus 3:16 & Mercurio
2. Pegasso/Starman/Triton vs. Shigeo Okumura/Sangre Azteca/Virus
3. Blue Panther/Brazo de Plata/Titan vs. Los Invasores (Kraneo/Olimpico/Ripper)
4. En Busca de un Idolo: Blue Panther Jr. vs. Canelo Casas
5. En Busca de un Idolo: Flyer vs. Bobby Zavala
6. Relevos Increibles: Rush/La Sombra/Rey Bucanero vs. Diamante Azul/Volador Jr./Negro Casas
7. Los Guerreros Laguneros (Gran Guerrero/Niebla Roja/Ultimo Guerrero) vs. Los Revolucionarios del Terror (Polvora/Rey Escorpion/Thunder)

<b>6/27 - Arena Coliseo
1. Leono vs. El Cholo
2. Soberano vs. Inquisidor
3. Super Halcon Jr. vs. Disturbio
4. Princesa Sugei vs. La Seductora
5. Fuego vs. Raziel
6. Angel de Oro & Stuka Jr. vs. Ephesto & Tiger
7. Atlantis/Dragon Lee II/Mistico II vs. El Barbaro Cavernario/Niebla Roja/Shocker

6/28 - Arena Coliseo de Guadalajara
1. Johnny Dinamo & Mascara de Oro vs. Mr. Brisa & Mercenario
2. Torneo Cibernetico por el Copa 56 Anniversario - Participants: Explosivo/Freezer/Guerrero de la Muerte/Gitano/Linterna Verde/Quka/Relampago Azul/Reycko/Star Black/Thunder Boy
3. Magnum/Nube Roja/Toro Negro vs. Centella/Furia Roja/Rafaga
4. Super Libre: Exterminador & Malefico vs. Las Pit Bulls I y II

6/29 - Arena Puebla
1. Asturiano & Paris vs. Espiritu Maligno & Guerrero Espacial
2. Black Tiger/Lestat/Starman vs. Arkangel de la Muerte/Fuerza Chicana/King Jaguar
3. Estrellita/Goya Kong/Marcela vs. Amapola/Dalys la Caribena/La Seductora
4. Dragon Lee II/Stigma/Triton vs. Kamaitachi/Shigeo Okumura/Bobby Zavala
5. Los Reyes de la Atlantida (Atlantis/Delta/Guerrero Maya Jr.) vs. Los Invasores (Kraneo/Olimpico/Ripper)
6. NWA Historic Middleweight Title: La Sombra (c) vs. Gran Guerrero

6/30 - Arena Mexico
1. Acero & Aereo vs. Pequeno Violencia & Universito Dos Mil
2. Metatron/Soberano/Starman vs. Arkangel de la Muerte/Metalico/Nitro
3. En Busca de un Idolo: Esfinge vs. Guerrero Maya Jr.
4. En Busca de un Idolo: Delta vs. Disturbio
5. Fuego/Stuka Jr./Titan vs. Los Invasores (Kraneo/Olimpico/Ripper)
6. Angel de Oro/Atlantis/La Mascara vs. Los Revolucionarios del Terror (Dragon Rojo/Polvora/Rey Hechicero)</b>

FEDERACION UNIVERSAL DE LUCHA LIBRE

6/27 - Auditorio Municipal de Tacambaro
1. Joven Diamante & Super Chapulin vs. King Atar & Virus Mortal
2. Emperador Sairy & Maniaco Crazy vs. Angel Dorado II & Argho
3. King Star & Mascarita de Oro y Plata vs. Mini Black Warrior & Mini Cibernetico
4. Mascara Sagrada & Tinieblas Jr. vs. Cien Caras Jr. & Pirata Morgan

8/16 - Arena Jose Suliaman de Monterrey
1. Gran Shakira vs. Gemelo Gemini
2. Mini Difunto & Pequeno Bengali vs. Mini Hator & Tequilita
3. El Divo/Mr. Nice/Panthro vs. Hator/Monje Negro Jr./Silver Star
4. Hijo del Mascara Sagrada & Lady Apache vs. Scorpio Jr. & Rossy Moreno
5. Hijo del Anibal/Hijo del Dos Caras/Octagon vs. Fuerza Guerrera/Pirata Morgan/Silver King
6. L.A. Park/Rayo de Jalisco Jr./Tinieblas Jr. vs. Dr. Wagner Jr./Hijo del Solitario/Mascara Ano Dos Mil

INDEPENDENT

6/27 - Arena Coliseo San Ramon de Puebla
1. ?
2. La Chona & Coco Rosa vs. Cirujano & Arturo Gaona Jr.
3. Keira & Sahori vs. Miss Janeth & Sadica
4. Mascarita Sagrada & Nino de la Calle vs. Pentagoncito & Piratita Morgan
5. 3 Way Dance: Solar I vs. Valiente vs. Negro Navarro

6/27 - Auditorio Comunal de Ocotepec
1. Kalakita & Kid Angel vs. Rey Tigre & Rey Tigre Jr.
2. Comodin/Kid Latino/Magnifico vs. Black Hangman/Colapso/Voltaje
3. Electro/Exon Michel/Rey Cobra vs. Euforico/Hechicero/Raksas
4. Fenix (not AAA)/Maximo/Mistico II vs. Gran Guerrero/Nahual/Ultimo Guerrero

6/27 - Gimnasio Benito Juarez de Cuautitlan
1. ?
2. ??
3. Lluvia & La Vaquerita vs. Dalys la Caribena & Zeuxis
4. Hijo del Dos Caras/Mascara Sagrada Jr./Oro II vs. Hijo del Canek/Hijo del Fishman/Scorpio Jr.
5. Maximo & Mistico II vs. Rey Bucanero & Ultimo Guerrero

7/2 - Explanada de la Feria de San Pedro Tlahuac
1. ?
2. Cobra de Fuego & Espantapajaros vs. Brozo & Ludxore Extreme
3. Alma Blanca/La Chiva/Lokillo vs. Fuego Azteca/M-1/R-15
4. Hacha Dorada/Manos de Seda/Marquez Jr. vs. Gran Kalifa/Hijo del Signo/Masakre Jr.
5. Lady Apache/Esther Moreno/May Flowers vs. La Diabolica/Rossy Moreno/Sexi Primavera
6. Hijo del Canek/Maximo/Mr. Niebla vs. Hijo del Lizmark/Rey Bucanero/Ultimo Guerrero

7/4 - Arena Jardines de Morelos (Kronos Benefit Show....he had a serious leg injury hence why he isn't in AAA)
1. ?
2. Black Metal & Shadow vs. Hantar & Terremoto
3. Triangular de Tercias: Core/Corsario/Krazy Star vs. Los Kriminal Boys/Heroina vs. Fulgore I/Tornado/Felina Metalica
4. Nino Hamburguesa/Venum/La Jarochita vs. Belial/Jinzo/Sexy Lady
5. Villano IV vs. Arez

INTERNACIONAL WRESTLING REVOLUCION GRUPO

<b>6/24 - Arena Naucalpan
1. Sardito & El Teniente vs. Pequeno Puma & Sexy Angel
2. Adrenalina/Centella Oriental/Hijo del Alebrije vs. Blue Monsther/Guerrero Dos Mil/Super Jack
3. Aeroman/Dragon Celestial/Dragon Fly vs. Aztlan/Enigma/Vortize
4. Espada de Plata/Keiser Drago/Toxin Boy vs. Maquiavelico/Sonic/Voraz
5. Black Terry vs. Eterno

6/28 - Arena Naucalpan
1. Blue Monsther & Hijo del Alebrije vs. Enigma & Picudo Jr.
2. Dragon Celestial/Mr. Leo/Vortize vs. Aramis/Atomic Star/Super Jack
3. Cerebro Negro/Dr. Cerebro/Skayde vs. AK-47/Apolo Estrada Jr./911
4. Danny Casas/Solar I/Super Nova vs. Eterno/Negro Navarro/Universo Dos Mil Jr.
5. Hijo del Dos caras/Pantera/Veneno vs. Canis Lupus/Coloso Chris/Principe Orion</b>

LEYENDAS INMORTALES

<b>6/30 - Arena Aficion de Pachuca
1. Magnetico vs. Mascara Virtual
2. Climax & Yuca vs. El Picudo & Miss Janeth
3. Hijo del Canek/Hijo del Villano/Villano III Jr. vs. Los Diabolicos (El Gallego/Romano Garcia/Rocky Santana)
4. IWL Heavyweight Title: El Fantasma (c) vs. Mr. Jack
5. Dos Caras/Hijo del Lizmark/Solar I vs. Canek/Fuerza Guerrera/Mascara Ano Dos Mil

LUCHA LIBRE BOOM

6/27 - Arena Lopez Mateos
1. ?
2. La Resistencia (Kilvan/Rey Lobo Jr./Shadow/Yoruba) vs. Los Exoticos (Chica Yeye/El Demasiado/Diva Salvaje/Estrella Divina)
3. Alto Impacto - Participants: Ciclope/Dinamic Black/Drastick Boy/Flamita/Freelance/Jinzo/Micke Segura
4. Brazo de Oro/Brazo de Plata/Mr. Niebla vs. La Secta Negra (Carta Brava Jr./Cerebro Negro/Fantasma de la Opera)
5. Crazy Boy/Pesadilla/Super Crazy vs. La Dinastia Casas (Felino/Negro Casas/Puma King)
6. Rush vs. L.A. Park

LUCHA LIBRE PIEDRAS NEGRAS

<b>7/19 - Plaza de Toros Monumental de Arizpe
1. Estrellatus & Olimpus vs. Blackstone & Centella
2. Black Star & Conde Azteca vs. Cancerbero & Extreme Angel
3. La Jarochita & Mini Drago vs. Sexy Lady & Mini Charly Manson
4. Argenis/Drago/Pimpinela Escarlata vs. Cuervo/Escoria/Black Mamba
5. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. Electroshock/Mocho Cota Jr./Pentagon Jr.</b>

LUCHA LIBRE WMC

7/3 - Deportivo Benito Juarez del Distrito Federal
1. Diosa Quetzal & Marcela vs. Lady Pink & Skadi
2. Miike/Raymunda/Teelo vs. Hercules Jr./Rey Adaron/La Caricia
3. Atomic Star/Guerrero WMC/Rey Gato vs. Aramis/Cocolores/Maldito Jr.
4. Hijo del Fishman/Hijo del Pirata Morgan/Tyson la Bestia vs. Dave the Clown/Eterno/Rothen Clown
5. Las Traumas I y II vs. Mr. Niebla & Rey Bucanero

LUCHA MUTANTE

7/18 - Deportivo 18 de Marzo del Distrito Federal
1. Ekuz vs. Payaso Loco
2. Cuadrangular de Parejas: Dragosth & Juana la Loca vs. Fly Star & Toxin Boy vs. Mr. Leo & Metatron vs. Miike & Teelo
3. Hijo del Pantera vs. Polvora
4. Wotan vs. Ludark Shaitan
5. Titan & Triton vs. Los Compadres Extremos (Aero Boy y Violento Jack)
6. Black Terry vs. Ultimo Guerrero

PROMOCIONES ACOSTA

7/26 - Arena Coliseo de Cordoba
1. ?
2. Dinastia & Mascarita Sagrada vs. Mini Murder Clown & Mini Psycho Clown
3. Duende Acosta Jr./La Jarochita/Pasion Kristal vs. Super Orion Jr./Sexy Lady/Black Mamba
4. Aero Star/Australian Suicide/Drago vs. Daga/Parka Negra/Pentagon Jr.

PROMOCIONES BELLA AIROSA

6/28 - Arena Pepe Cisneros de Oaxaca
1. ?
2. Voladorcito & Xtreme Fly vs. Bracito de Plata & Bracito de Platino
3. Super Libre: La Demencia Dorada vs. Arkanos/Super Comando/Zomby
4. Dr. Wagner III & La Sombra vs. Hijo del L.A. Park & Shocker
5. Dr. Wagner Jr./Luz Clarita/Erick Montana vs. Tony Cisernos/L.A. Park/Rey Apocalipsis

PROMOCIONES CANTU

6/29 - Estadio de Futbol Rapido de Nuevo Laredo
1. ?
2. Alas de Acero/Explosivo/Impulso vs. Black Extreme/Killer Boy/Rio Bravo Jr.
3. Dragster/Street Boy/The Tiger vs. Herodes Jr./Mosco de la Merced/X-Fly
4. Ave del Norte/Flamita/Laredo Kido vs. Mocho Cota Jr./Las Traumas I y II
5. 4 Way Dance: L.A. Park vs. Nicho el Millionario vs. Mr. Niebla vs. Pagano

PROMOCIONES JUNIORS

7/1 - Plaza de Toros Fermin Rivera de San Luis Potosi
1. Efecto/Vagabundo/Willy Boy vs. Mr. Marka/Spider Fly/Mini Maniaco
2. Nino Hamburguesa/Fabi Apache/Pimpinela Escarlata vs. Gran Apache/Taya Valkyrie/Black Mamba3. Drago/Los Gueros del Cielo (Angelico y Jack Evans) vs. Hijo del Pirata Morgan/Joe Lider/Zorro
4. Mascara contra Mascara: Aero Fly vs. Exterminador
5. Elegido/Myzteziz/Psycho Clown vs. Los Hell Brothers (Averno/Chessman/Cibernetico

PROMOCIONES ZUMAYA

7/24 - Plaza de Toros Santa Ana Ahuehuepan de Tula
1. Ovelis & Tony Boy vs. Drago Dark & Tigre Boy
2. Gargola Extreme & Golden vs. Douki & Jorge Kebrada
3. Dinastia & Mini Drago vs. Mini Charly Manson & Mini Psicosis
4. La Jarochita & Black Mamba vs. Sexy Lady & Pasion Kristal
5. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. Daga/Pentagon Jr./Parka Negra

SACCOMATS

7/4 - Arena Neza
1. Magnifico & Seiya vs. Luis y Tony Cirio
2. Goya Kong & Lluvia vs. Big Mama & Zeuxis
3. Disturbio/Metalico/Soberano vs. Angel de la Noche/Jhon Crazy/Motocross
4. La Dinastia Casas (Negro Casas/Puma King/Tiger) vs. La Dinastia Imperial (Hijo del Villano III/Villano III Jr./Villano V Jr.)
5. Atlantis/Marco Corleone/Rayo de Jalisco Jr. vs. Hijo del Canek/Mascara Ano Dos Mil/Thunder
6. Steel Cage Match where the loser must unmask - Participants: Artillero/Bengala/Flyer/Fugaz/Gallo Tapado Jr./Inquisidor/Lince Dorado/Principe Odin Jr./Rey Guerrero/Sensei

TIJUANA/BAJA CALIFORNIA

BAJA STARS WRESTLING

7/24 - Auditorio Municipal de Tijuana
1. Mazambula & Pancho Cachondo vs. Shamu & Spark
2. Black Spyder/Bufalo Ayala/Mosco Negro vs. Black Boy/Rey Diamante/Star Dragon
3. Triangular de Tercias: Damian 666 & Halloween vs. Arandu & TJ Boy vs. Aero Boy & X-Fly
4. Extreme Tiger/Hijo del Rey Misterio/Mistico II vs. Mortiz/Mr. Niebla/Rey Misterio II
5. Caballera contra Caballera Ladder Match: Nicho el Millionario vs. Pagano

INDEPENDENT

7/2 - Gimnasio Gustavo Diaz Ordaz de Tecate
1. ?
2. ??
3. ???
4. Extassis/Martinete/Rey Diamante vs. Scream/Shamu/Super Rhyno
5. Fenix & Rey Horus vs. Bestia 666 & Pentagon Jr.
6. La Parka Jr. & Zorro vs. Parka Negra & Psycho Clown

7/26 - Arena Nacionalista de Mexicali
1. Black Shadow & Platino vs. Traidor & Pequeno Traidor
2. Gehena/Principe Negro/Rey Negro vs. Gatubela/Scream/Shamu
3. Humilde & Mr. Tempest vs. Arandu & TJ Boy
4. Aero Boy/Nicho el Millionario/X-Fly vs. Bestia 666/Mortiz/Pagano
5. Dr. Wagner Jr./Mistico II/Hijo del Rey Misterio vs. Damian 666/Halloween/Mr. Niebla

THE CRASH

7/3 - Auditorio Municipal de Tijuana
1. ?
2. Australian Suicide & Rey Horus vs. Daga & Flamita
3. B-Boy vs. Famous B
4. 4 Way Dance por el Trofeo Refaccionarias del Valle: ACH vs. Bestia 666 vs. Extreme Tiger vs. Pentagon Jr.
5. La Parka Jr. & Psycho Clown vs. Parka Negra & Zorro

If you enjoy PWInsider.com you can check out the AD-FREE PWInsider Elite section, which features exclusive audio updates, news, our critically acclaimed podcasts, interviews and more, right now for THREE DAYS free by clicking here!