PWInsider - WWE News, Wrestling News, WWE

 
 

CMLL STAR THUNDER PASSES AWAY AND MORE: THE LUCHA REPORT

By Kris Zellner on 2016-07-03 07:00:00

NOTICIAS

Luke Fordward or better known as Thunder passed away late Thursday evening after battling stomach cancer at his home in Australia at the age of 34. Fordward's father-in-law Satanico posted on Facebook earlier in the week that Thunder was in really bad shape and in need of a miracle but I don't think anyone thought that he would go downhill that quickly. My dear friend and compadre Cubs Fan wrote a very good bio on Thunder here

http://www.thecubsfan.com/cmll/2016/07/01/thunder-1981-2016/

And my other brother Alfredo Esparza has his version here

http://www.luchaworld.com/?p=67503

Descanse en Paz, Thunder

ELITE announced on their TV show on last night that they were getting a new timeslot as they will now be airing at 9 PM on Saturday nights on Azteca as the lead-in to their boxing coverage which is a very good timeslot.

Flamita made his return to Dragon Gate today as he became the newest member of Tribe Vanguard and went over Dragon Kid in a trios match. Flamita will be in Japan for the next 3 weeks and along with BxB Hulk and Kzy will challenge for the Open the Triangle Gate on 7/24.

Stuka Jr. will be going to work for Ring of Honor on 7/16 on their TV taping in Philadelphia against Kamaitachi who he has worked with in the past but this is the first in a hopeful prosperous relationship between ROH and EMLL.

RESULTADOS

EMLL 6/28 - Arena Coliseo de Guadalajara
1. Magnum & Vaquero Jr. beat Diplomatico & Carlo Roggi
2. Escandalo/Fujin/Raijin defeated Pegasso/Starman/Triton
3. Mascara contra Mascara: Esfinge beat Furia Roja who unmasked as Iván Alejandro Lemus Pérez, 20-years-old from Guadalajara with 6 years experience.
4. Diamante Azul/Michael Elgin/Maximo Sexy defeated La Fuerza TRV (Damian el Terrible/Rey Bucanero/Vangelis)
5. Atlantis/KUSHIDA/Volador Jr. beatThe Guerrillas of Destiny (Tama Tonga & Tanga Roa) & Mr. Niebla (subbing for Negro Casas) by DQ when Tama fouled Volador. The story here was Niebla who looked like he was completely drunk again.

EMLL 7/1 - Arena Mexico drawing around 15,000 fans (This show was on iPPV)
1. Los Divinos Laguneros (Blue Panther/Blue Panther Jr./The Panther) beat La Dinastia Casas (Felino/Puma King/Tiger) in a good match.
2. Atlantis/Mistico II/Stuka Jr. defeated Damian el Terrible/Ephesto/Euforia in another good match with Mistico II especially looking good.
3. Caballera contra Caballera: El Barbaro Cavernario beat Rey Cometa with the Cavernaria in a tremendous match and Cometa was shaved yet again afterwards.
4. Torneo Internacional Grand Prix: Volador Jr. defeated Tama Tonga in 50:47 to win. Order of Elimination: Shigeo Okumura/Rey Escorpion/Maximo/Sam Adonis/Johnny Idol/Shocker/Marco Corleone/Diamante Azul/Rush/KUSHIDA/Michael Elgin/La Mascara/Tanga Roa/Ultimo Guerrero/Tama Tonga. This was a fantastic match as well. Volador said after the match that he wanted a hair match with Tama who said that he would do it but only in Japan.

TIJUANA/BAJA CALIFORNIA

PMLL 7/1 - Auditorio Municipal de Tijuana
1. Exodo & Galaxy beat Alastor & Thunder Kid
2. Cheyenne & Martinete defeated Efekto & Pitbull
3. Dinastia & Octagoncito beat Mini Abismo Negro & Mini Psycho Clown
4. Amnesia & Extassis defeated Argenis & Elegido when Amnesia fouled and pinned Elegido. The AAA guys demanded a rematch afterwards.
5. Loser must unmask: Super Rhino beat Drakma who unmasked as Eduardo Gonzalez, 35-years-old from Toluca with 17 years experience. Other participants: Luminoso/Shamu/Zaeta/Romeo/Dick Angelo Jr./Scream
6. Steel Cage Match: Pentagon Jr. left Bestia 666 in the cage after Damian 666 accidentally hit his son. Damian 666 & Nicho el Millionario were the other participants. Bestia subbed for Joe Lider as Pentagon's partner but of course turned on him.
7. Por la Copa Frontera: The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) defeated Averno/Chessman/Villano IV

CARTELERAS

ESTADOS UNIDOS

GMLW

7/23 - San Fernando Valley Boys & Girls Club in Pacoma, California
1. ?
2. ??
3. ???
4. ????
5. El Caristico/Shamu Jr./Sin Limite vs. La Mascara/Misterioso/Misterioso Jr.

LUCHA LIBRE NEW YORK

7/24 - Club LaBoom in Woodside, New York
1. Fenix vs. Pentagon Jr.

MARTINEZ ENTERTAINMENT

7/13 - Camp Bowie Bingo Hall in Benbrook, Texas
1. Megastar vs. Krabex
2. Mascara contra Caballera: Silver Tiger vs. Low Rider
3. Ultimo Ninja vs. Sammy Guevara
4. Caballera contra Caballera: Chica Tormenta vs. Mystique
5. Laredo Kid vs. Brian Cage

SILVER STAR PROMOTIONS

7/10 - 4Ever Arena in Fort Worth, Texas
1. ?
2. ??
3. ???
4. Silver Star vs. Skayde
5. Aero Boy & La Mascara vs. Decnis & Rush

UNION INDEPENDENT PRO WRESTLING

7/9 - UIPW Auditorium in East Los Angeles, California
1. Human Tornado vs. Bobby V
2. Rocket Boy Wilson vs. Max X
3. Biagio & Jungle Boy vs. Nightmare Azteca & Super Natural
4. La Goloza/Lady Lee/Thunder Rosa vs. Ashley Grace/Mariah/Sage Sinn
5. Aero Boy/Decnis/Enigma/Ricky Reyes vs. Andre/BC Killer/Carnage/Fern Owens
6. Teddy Hart & Rush vs. Judas Draven & Steve Pain

MEXICO

ASISTENCIA ASESORIA Y ADMINISTRACION

7/3 - Centro Civico de Ecatepec (TV taping)
1. Atomic Boy/Gotita de Plata/Lanceloth/Venum vs. Herodes Jr./Soul Rocker/Super Fly/Tigre Cota
2. Argenis & Australian Suicide vs. Daga & Joe Lider
3. 3 Way #1 Contender Match por el AAA Cruiserweight Title: Aero Star vs. Drago vs. Fenix
4. Bengala/Garza Jr./La Parka Jr. vs. Damian 666/Nicho el Millionario/Luchador Sorpresa
5. 3 Way Dance: Hijo del Texano vs. Dr. Wagner Jr. vs. Brian Cage
6. AAA Latin American Title: Psycho Clown (c) vs. Pentagon Jr.

7/8 - Gimnasio Olimpico Juan de la Barrera del Distrito Federal (TV taping)
1. Fabi y Mari Apache/Luchadora Sorpresa vs. La Hiedra/Lady Shani/Taya Valkyrie
2. Garza Jr./Nino Hamburguesa/Venum vs. Hijo del Pirata Morgan/Super Fly/Luchador Sorpresa
3. Fenix vs. Daga
4. Aero Star/Bengala/Drago vs. Averno/Chessman/Ricky Marvin
5. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. La Familia Fronteriza (Damian 666/Nicho el Millionario/Pagano)
6. Hijo del Texano/Pentagon Jr./Luchador Sorpresa vs. Hernandez/El Mesias/Johnny Mundo

7/17 - Pista los Laureles de Oaxaca (TV taping)
1. Dinastia/Pimpinela Escarlata/Luchadora Sorpresa vs. Lady Shani/Mini Psycho Clown/Black Mamba
2. Argenis/Australian Suicide/Bengala vs. Herodes Jr./Hijo del Pirata Morgan/Mocho Cota Jr.
3. Fenix vs. Pentagon Jr.
4. Triangular de Tercias por el AAA Tag Titles: Averno & Chessman (c) vs. Aero Star & Drago vs. Los Gueros del Cielo (Angelico y Jack Evans)
5. Dr. Wagner Jr./La Parka Jr./Psycho Clown vs. Brian Cage/Hernandez/El Mesias

EMPRESA MEXICANA DE LUCHA LIBRE

7/3 - Arena Coliseo de Guadalajara
1. Black Sugar vs. Quka
2. Hijo del Javier Cruz & Micro vs. Destello & Destructor
3. Capitan Cobra/Fugaz/Randy vs. Mr. Apolo/Demonio Rojo/Carlo Roggi
4. El Divino/Frezzer/Star Black vs. Gitano/Mr. Trueno/Rey Trueno
5. Esfinge/Magico/Vaquero Jr. vs. Furia Roja/Jocker/Malefico

7/3 - Arena Mexico
1. Flyer & Sensei vs. Akuma & Inquisidor
2. Marvel/Oro Jr./Soberano vs. Fiero/Fujin/Raijin
3. Guerrero Maya Jr./Stuka Jr./Titan vs. Dragon Rojo/Polvora/Rey Hechicero
4. Marco Corleone vs. Euforia
5. Diamante Azul/Shocker/Ultimo Guerrero vs. Michael Elgin & The Guerrillas of Destiny (Tama Tonga & Tanga Roa)

7/4 - Arena Puebla
1. Astro/Centella Roja/Paris vs. Guerrero Espacial/Mini Jocker/Sauron
2. Black Tiger/King Jaguar/Oro Jr. vs. Ares/Inquisidor/Policeman
3. Esfinge/Guerrero Maya Jr./Rey Cometa vs. Shigeo Okumura/Virus/Bobby Z
4. Michael Elgin/KUSHIDA/Mascara Dorada vs. The Guerrillas of Destiny (Tama Tonga & Tanga Roa)/Mr. Niebla
5. Relevos Increibles: Mistico II/Negro Casas/Shocker vs. La Mascara/Mephisto/Sharly Rockstar

7/5 - Arena Coliseo de Guadalajara
1. Magnum & Vaquero Jr. vs. Furia Roja & Linterna
2. Hombre Bala Jr./Sensei/Star Jr. vs. Los Kamikazes de Oriente (Fujin/Shigeo Okumura/Raijin)
3. Blue Panther Jr./The Panther/Starman vs. Disturbio/Puma King/Tiger
4. Brazo de Plata/Mascara Dorada/Titan vs. Dragon Rojo/Mephisto/Polvora
5. Atlantis/Johnny Idol/KUSHIDA vs. Euforia/Tanga Roa/Ultimo Guerrero
6. Volador Jr. vs. Tama Tonga

7/5 - Arena Mexico
1. Leono & Robin vs. Apocalipsis & Camorra
2. Pegasso/Soberano/Stigma vs. Cancerbero/Canelo Casas/Raziel
3. CMLL Femenil Title: Dalys la Caribena vs. Estrellita
4. Blue Panther/Guerrero Maya Jr./The Panther vs. Misterioso II/Olimpico/Ripper
5. Angel de Oro/Stuka Jr./Valiente vs. Sam Adonis/Rey Bucanero/Vangelis
6. Diamante Azul/Michael Elgin/Marco Corleone vs. Damian el Terrible/Kraneo/Shocker

<b>7/8 - Arena Mexico
1. Astral & Ultimo Dragoncito vs. Pequeno Olimpico & Pierrothito
2. Esfinge/Fuego/Triton vs. Rey Hechicero/Virus/Bobby Z
3. Mascara Dorada/Maximo Sexy/Rey Cometa vs. El Barbaro Cavernario/Dragon Rojo/Rey Escorpion
4. Lightning Match: Mistico II vs. La Mascara
5. Mephisto/Shocker/Ultimo Guerrero vs. Sam Adonis/Johnny Idol/KUSHIDA
6. Atlantis/Diamante Azul/Volador Jr. vs. Michael Elgin/The Guerrillas of Destiny (Tama Tonga & Tanga Roa)</b>

INDEPENDENT

7/3 - Arena Azteca Budokan de Neza
1. Halcon Guerrero & Kratos vs. Electroman & Super Alfa
2. Comandante X/Grako/Raley vs. Juventud Azteca/Tropikal/Vortize
3. WWA Minis Title: Nino del Barrio (c) vs. Mini Apache
4. Cinthia y Esther Moreno vs. Black Fury & India Sioux
5. Demoledor/Hijo del Monsther/Oriental Jr. vs. Hip Hop Man/Heddi Karaoui/Taylor Wolf
6. Dr. Wagner III/Mistico II/Soldado del Futuro vs. Mr. Niebla/Oriental/El Puma

7/3 - Arena Coliseo de Coacalco
1. Dinamic King & Hazel vs. Calibus & Demonio Baltazar
2. Mr. Potro/Terry Dos Mil/Yakuza vs. Angel del Amor/Niebla Negra II/Sepulturero
3. Gargola Xtreme/Golden/Juana la Loca vs. Belial/Impulso/Tony Rivera
4. Alas de Acero & Aramis vs. Puma King & Tiger
5. Marco Corleone/Valiente/Volador Jr. vs. Judas el Traidor/Magnifico/Veneno

7/3 - Arena Juba de Reynosa
1. ?
2. ??
3. ???
4. Atlantis & Maximo vs. Cibernetico & Luchador Sorpresa
5. El Caristico & Mascara Dorada vs. Rey Escorpion & Rush

7/7 - Cancha Hermanos Carreon de Aguascalientes
1. Dinastia & Lanceloth vs. Mini Psicosis & Mini Psycho Clown
2. Nino Hamburguesa & Pimpinela Escarlata vs. Ricky Marvin & Estrella Divina
3. Aero Star & Argenis vs. Cuervo & Escoria
4. Revancha Match: Fenix vs. Pentagon Jr.
5. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. La Familia Fronteriza (Halloween/Nicho el Millionario/Pagano)

7/9 - Campo Deportivo la Esbio de San Andres Tuxtla
1. Andromeda/Turbo Man/Amazona vs. Angel Destructor/Apostol Negro/Yuca
2. Centella Fugaz/Huracan Dos Mil/Payaso Renato vs. Angel Boy/Ejecutor/Rockero Tri
3. Lady Apache & Mascarita Sagrada vs. Cinthia Moreno & Tiago
4. Alas de Plata Jr./Hijo del Mascara Sagrada/Relampago vs. Los Exoticos (Diva Salvaje/May Flowers/Pasion Kristal)
5. Alebrije & Atlantis vs. Espiritu & Pirata Morgan

7/10 - Palenque de la Feria de Gomez Palacio
1. ?
2. ??
3. La Hiedra & Dinastia vs. Lady Shani & Mini Psycho Clown
4. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. Cuervo/Escoria/Taurus
5. Elegido & La Parka Jr. vs. Hijo del Texano & Zorro

7/17 - Domo de la Feria de Leon
1. ?
2. ??
3. Hijo del Pantera/Prisonero 13/Solar I vs. Black Terry/Dr. Cerebro/Maquina Infernal
4. Bobby Lee Jr./Hijo del Octagon/Zumbi vs. Hijo del Canek/Hijo del Fishman/Scorpio Jr.
5. Octagon/Rayo de Jalisco Jr./Tinieblas Jr. vs. Dr. Wagner III/Hijo del Solitario/Silver King

7/23 - Parque de Beisbol Lopez Mateos de Reynosa
1. ?
2. ??
3. Astro Boy/Cruz el Hermoso/Zarzy Tiger vs. Halcon Negro/Rey Astral/Chucky
4. Golden Star/Hijo del L.A. Park/Estrellita vs. Alebrije/Super Boy/Tiffany
5. Blue Demon Jr. & Dr. Wagner Jr. vs. Mr. Elektro & L.A. Park

7/28 - Plaza de Toros de Feria Santiago Tezontlale
1. ?
2. ??
3. ???
4. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. Daga/Pentagon Jr./Taurus

7/30 - Arena Xalapa
1. Dinastia & Octagoncito vs. Mini Histeria & Mini Psicosis
2. Bengala/Mari Apache/Estrella Divina vs. Ricky Marvin/Taya Valkyrie/Polvo de Estrellas
3. Daga & Joe Lider vs. Halloween & Nicho el Millionario
4. Garza Jr./Monster Clown/Murder Clown vs. Cuervo/Escoria/Zorro
5. Dr. Wagner Jr./Hijo del Texano/Psycho Clown vs. Averno/El Mesias/Pagano

7/31 - Gimnasio Josue Neri Santos de Ciudad Juarez
1. ?
2. Felina/La Hiedra/Sakura vs. Estrella Diabolica/Taya Valkyrie/Zafiro
3. El Independiente & Pimpinela Escarlata vs. Centinela & Black Mamba
4. Aero Star/Drago/Fenix vs. Imagen II/Ricky Marvin/Ultimo Samuray
5. Garza Jr. & Hijo del Texano vs. Averno & Chessman
6. 3 Way Dance: Psycho Clown vs. Pentagon Jr. vs. Pagano

INTERNACIONAL WRESTLING REVOLUCION GRUPO

<b>7/3 - Arena Naucalpan
1. Fireman vs. Atomic Star
2. Dragon Fly/Hijo del Alebrije/The Tiger vs. Los Mariachis Locos (Hijo del Diablo/Diablo I Jr./Imposible)
3. Emperador Azteca/Freelance/Zatura vs. Dr. Cerebro/Apolo Estrada Jr./Relampago
4. Black Terry/Danny Casas/Chicano vs. Eterno/Negro Navarro/Toscano
5. Mr. Elektro & Hijo del Dos Caras vs. Canis Lupus & Mascara Ano Dos Mil Jr.</b>

INVASION RCH

7/17 - Canchas el Zapote de Huixquilucan
1. Hantar vs. Relampago Jr.
2. Rayo Star & Reina Dorada vs. Latigo & Felina Metalica
3. Keira & Lady Maravilla vs. Arez & Impulso
4. Mr. Leo & Metaleon vs. Canis Lupus & Golden Magic
5. Cibernetico & Decnis vs. Mr. Elektro & Hijo del Dos Caras

KING BULLS WRESTLING

7/15 - Auditorio Americo Villarreal Guerra de Ciudad Madero
1. ?
2. ??
3. Murder Clown/La Hiedra/Pimpinela Escarlata vs. Mascara Ano Dos Mil Jr./Taya Valkyrie/Black Mamba
4. Angelico & Drago vs. Daga & Joe Lider
5. Relevos Increibles: Hijo del Texano/Psycho Clown/Pentagon Jr. vs. Fenix/Garza Jr./Pagano

LEYENDAS INMORTALES

7/10 - Gimnasio Josue Neri Santos de Ciudad Juarez
1. ?
2. Genesis/Latino/La Perrush-k vs. Mr. Alfa/Centinela/Romano
3. Blue Panther/El Fantasma/Mano Negra vs. Jaque Mate/Kahoz/Rambo
4. Crazzy Boy 32/Crazzy Boy 33/Rocky Star vs. Los Capos (Apolo Dantes/Mascara Ano Dos Mil/Universo Dos Mil)
5. El Dandy/Negro Casas/Octagon) vs. Fuerza Guerrera/Pirata Morgan/El Satanico

LUCHA LIBRE ELITE

<b>7/7 - Arena MExico
1. La Jarochita & Lluvia vs. Keira & Muneca de Plata
2. Bandido & Ultimo Ninja vs. Heddi Karaoui & Shigeo Okumura
3. Angel de Oro/Golden Magic/Mascara Dorada vs. Dr. Karonte Jr./Dr. Wagner III/Hijo del Medico Asesino
4. Liga ELITE 2016: Extreme Tiger vs. Negro Casas
5. Relevos Increibles: El Caristico & Michael Elgin vs. Diamante Azul & KUSHIDA
6. Liga ELITE 2016: Cibernetico vs. La Mascara</b>

LUCHA LIBRE PIEDRAS NEGRAS

7/5 - Plaza de Toros Monumental de Arizpe
1. ?
2. Baby Black & Lady Shani vs. Extreme Angel & La Hiedra
3. Chico de Barrio/Nino Hamburguesa/Perseus vs. Black Xtreme/Valente Castillo/Lemus Jr.
4. Hijo del L.A. Park/Laredo Kid/Pimpinela Escarlata vs. Mocho Cota Jr./Taurus/Black Mamba
5. 3 Way Dance: L.A. Park vs. Pentagon Jr. vs. Pagano

LUCHA MEMES

7/10 - Arena Xalapa
1. Marcela vs. Keira
2. Maximo vs. El Demasiado
3. Black Terry vs. Poseidon
4. Las Totems I y II vs. Las Traumas I y II

7/17 - Arena Coliseo de Coacalco
1. Soberano vs. El Demasiado
2. Caifan I vs. Rush

MDA LUCHA LIBRE

7/3 - Arena Coliseo de Monterrey
1. El Arkangel & Azul vs. Elder & Sol Azteca
2. Extreme Boy & Ultima Sombra vs. Gallardo & Gato Fantasma
3. Cuadrangular de Parejas Increibles: Epidemius & Lince vs. Ninja Jr. & Golden Magic vs. Obsesion & Tormento vs. Ultimo Ninja & Metaleon
4. Hijo del L.A. Park & Laredo Kid vs. Delta & Galactar
5. 4 Way Dance: Caifan I vs. L.A. Park vs. Volador Jr. vs. Rush

MONTERREY

7/10 - Arena Coliseo de Monterrey
1. ?
2. ??
3. Fabi Apache & Pimpinela Escarlata vs. Taya Valkyrie & Black Mamba
4. Street Fight: Fenix & Joe Lider vs. Damian 666 & Halloween
5. 3 Way Dance: Dr. Wagner Jr. vs. Pentagon Jr. vs. Pagano

PROMOCIONES CANTU

7/4 - Estadio de Futbol Rapido de Nuevo Laredo
1. ?
2. Baby Rush & Lady Chicana vs. La Hiedra & Lady Shani
3. Explosivo/Nino Hamburguesa/Perseus vs. Hijo del Espectro/Rio Bravo Jr./Zumbido
4. Hijo del L.A. Park/Laredo Kid/Pimpinela Escarlata vs. Mocho Cota Jr./Taurus/Black Mamba
5. 3 Way Dance: L.A. Park vs. Pentagon Jr. vs. Pagano

PROMOCIONES RAYO DE PLATA

7/24 - Arena Mexico San Luis Potosi
1. Dragon Lee II & Mascara Dorada vs. Dragon Rojo & Niebla Roja

VAMPER REVOLUCION

<b>7/6 - Domo de la Feria de Actopan
1. Massivo vs. Sombra Metalica
2. Diosa Queztal/Lluvia/Muneca de Plata vs. La Hielera/Tiffany/Zeuxis
3. Brayan el Stripper/Robin/Vamper vs. Black Scorpio/Corsario/Hijo del Brazo de Plata
4. Alebrije/Hombre Bala Jr./Stuka Jr. vs. Histeria/Monsther/Polvora
5. Brazo de Plata/Mascara Dorada/Maximo vs. Dragon Rojo/Mr. Elektro/Rey Escorpion</b>

TIJUANA/BAJA CALIFORNIA

INDEPENDENT

7/3 - Arena Nacionalista de Mexicali
1. ?
2. Drakma/Fly Boy/Skalibur vs. Galactico/Jonathan/Punisher
3. Rhino/Scream/Shamu vs. Corsario Negro/Rey Cobra/Rey Tortura
4. Tony Casanova/Elegido/Ursus vs. Black Abyss USA/Pzaiko/Mr. Tempest
5. Estudiante Jr./Monster Clown/Murder Clown vs. Averno/Chessman/Villano IV

7/16 - Palenque del FEX de Mexicali
1. ?
2. ??
3. ???
4. Black Abyss USA/Galactik/Iron Boy vs. Los Tortugas Karatekas (I/II/III)
5. El Caristico/Mascara Aerea/Mascara Dorada vs. Mr. Elektro/Histeria/Rey Escorpion

PROMOCIONES CHOLO DE TIJUANA

7/15 - Auditorio Municipal de Tijuana
1. ?
2. ??
3. ???
4. Por el Campeonato ALLA: Histeria (c) vs. Enigma
5. Los LA Fuckers (Acero Dorado/Piloto Suicida/Shamu Jr. vs. Los Tortugas Ninjas (I/II/III)
6. El Caristico/Mascara Aerea/Mascara Dorada vs. Mr. Elektro/Rey Escorpion/Rush

The visual version of the Lucha Report is here:

If you enjoy PWInsider.com you can check out the AD-FREE PWInsider Elite section, which features exclusive audio updates, news, our critically acclaimed podcasts, interviews and more, right now for THREE DAYS free by clicking here!