PWInsider - WWE News, Wrestling News, WWE

 
 

THE LUCHA REPORT

By Kris Zellner on 2013-07-11 07:00:00

RESULTADOS

EMLL 7/8 - Arena Puebla
1. Blue Center & Espanto Jr. beat Asturiano & Freesbee
2. Torneo Cibernetico: Stigma defeated Espiritu Maligno by DQ when Escandalo returned to the ring after being eliminated. It was then announced afterwards that these 10 men would come back next week for a cage match where the loser must get shaved or unmasked. Order of Elimination: Inquisidor/Tigre Rojo Jr./Robin/Disturbio/Siki Osama/Pegasso/Escandalo/Leono/Espiritu Maligno
3. Bushiroad/Diamante/Triton beat Los Cancerberos del Infierno (Cancerbero/Raziel/Virus)
4. Los Revolucionarios del Terror (Dragon Rojo/Polvora/Rey Escorpion) defeated La Mascara/Stuka Jr./Titan in the best match on the show.
5. Atlantis/Diamante Azul/Shocker beat Mr. Niebla/Pierroth/Ultimo Guerrero by DQ when UG fouled Diamante who then demanded a singles match afterwards.

EMLL 7/9 - Arena Coliseo de Guadalajara
1. Mr. Trueno & Rey Trueno beat Metatron & Virgo
2. Arkangel de la Muerte/Escandalo/Rafaga defeated Leo/Starman/Stigma
3. Goya Kong beat Princesa Blanca
4. Brazo de Plata/El Gallo/Guerrero Maya Jr. defeated Olimpico/Psicosis/Sangre Azteca
5. Mistico II/Shocker/Valiente beat Felino/Mephisto/Volador Jr. by DQ when Volador fouled Mistico who demanded a singles match for next week afterwards.

EMLL 7/9 - Arena Mexico
1. Molotov & Sensei beat Apocalipsis & Inquisidor
2. Tiffany/La Vaquerita/Zeuxis defeated Dalis la Caribena/Estrellita/Luna Magica
3. Lightning Match: Delta beat Bobby Zavala
4. Namajague/Rey Bucanero/Tiger defeated Mascara Dorada/Rey Cometa/Stuka Jr. when Namajague fouled and pinned Dorada.
5. Mexican National Welterweight Title: Averno beat Titan to retain his title. Titan hit Averno with a tope suicida on the floor and also hit the security railing thus KOing himself and Averno pinned him. Titan was stretchered out afterwards.
6. Atlantis/Maximo/Thunder defeated Mr. Niebla/Niebla Roja/Pierroth by DQ when Niebla ripped off Thunder's mask. Niebla Roja was stretchered out afterwards due to taking himself out on a dive.

Independent 7/7 - Arena Obreros de Saltillo
1. Infierno Astral beat Chaneke
2. Neon & Magnifica defeated Demonio Rojo & Paty Rey
3. Magnetico/Meteorito/Principe beat Angel del Infierno/Krator Jr./Sangre Latina
4. Pirata Morgan/Hijo del Pirata Morgan/Pirata Morgan Jr. defeated Chavo Lomeli/Green Demon/Latino

Promociones Cantu 7/8 - Arena Cuatro Caminos de Nuevo Laredo
1. ?
2. ??
3. La Jarochita/Lolita/Mari Apache beat La Hiedra/Sexy Lady/Taya Valkyrie
4. Los Poderosos (Hombre sin Miedo/Kendor Jr./Sobredosis) defeated Machine Rocker/Mosco de la Merced/Soul Rocker
5. Cuervo/El Mesias/Ozz beat Pirata Morgan/Hijo del Pirata Morgan/Pirata Morgan Jr.

WWL 7/7 - Arena Coliseo de Monterrey (85-90% full) (These are the correct results from this show as I had incorrect ones on Monday)
1. 3 Way Dance: Galactar & Kaientai beat Dralion & Rey Orion and Los Gemelos Muertes I y II in what was supposedly the best match on the show.
2. Difunto I/Genocida/Iron/Memo Valle defeated Hijo del Mongol Chino/Misionero/Perverso/Totem
3. Estelaris Jr./Hombre sin Miedo/Laredo Kid beat Mascara Purpua/Ninja Jr./Rico Rodriguez in another good match.
4. Colt Cabana defeated Hijo del Fishman using the ropes.
5. Ivelisse Velez battled Taya Valkyrie to a double countout and had to be pulled apart by Zumbi & Colt Cabana.
6. Axel beat Hijo del Espanto II
7. Tommy Dreamer defeated Sabu
8. Decision Match por el WWL Tag Titles: Los Mamitos (Mr. E & Sexy B) beat Hijo del Kato Kung Lee & Vengador/Heddi Karaoui & Zumbi/Eita & Tomahawk to win the titles.
9. Por la Copa Hector Garza: Team Mexico (Perro Aguayo Jr./Cibernetico/Super Parka) defeated Team Puerto Rico (Apolo/Ricky Casanova/El Mesias) - Hercules Gomez was supposed to be there but couldn't due to visa issues so WWL Producer Hugo Savinovich ruled that the WWL General Manager Ricky Casanova (who was rudo) be put in the match instead. Casanova eventually lost the match then got destroyed by Apolo & Mesias. Ciber worked the entire match wearing his mask and didn't get along with Perrito.
10. PWR Heavyweight Title: Blue Demon Jr. beat Big Daddy V to retain his title.
11. Mil Mascaras & Sicodelico Jr. defeated Los Villanos III y IV
12. WWL Heavyweight Title: Bobby Lashley beat Monster Pain by DQ when Pain's manager Mistress Glenda Lee interfered so Pain retained his title. Mesias came out and gave Martinetes to her and the referee as well after the match.

CARTELERAS

ALIANZA UNIVERSAL DE LUCHA LIBRE

<b>7/14 - Arena Lopez Mateos
1. ?
2. Beda/Spider Boy/Tonatiuh vs. Lince X/Sangre de Lobo/Stryker
3. Euro/Los Gemelos Fantasticos I y II vs. Ice Killer/Jack/Violento
4. Cerebro Maligno/Mr. Flama/Pegasus/Yakuza vs. Herejia/Judas el Traidor/Rey Krimen/Sadico
5. Romano Garcia/Negro Navarro/Rocky Santana vs. Chucho el Roto/Iron Love/Mr. Potro</b>

ASISTENCIA ASESORIA Y ADMINISTRACION

7/15 - Polideportivo la Huizachera de Tehuacan (Sin Limite taping)
1. Lucky Boy & Nino de Ebano vs. Carta Brava Jr. & Gran Apache
2. Fabi Apache/Octagoncito/Pimpinela Escarlata vs. Taya Valkyrie/Mini Abismo Negro/Black Mamba
3. Angelico & Jack Evans vs. Chessman & Eterno
4. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. El Consejo (Hijo del Texano/Mascara Ano Dos Mil Jr./Silver Kain)
5. Cibernetico & El Mesias vs. Perro Aguayo Jr. & Psicosis Original

7/19 - Arena Xalapa (Sin Limite taping)
1. Alebrije II/Atomic Boy/Nino Hamburguesa vs. Argos/Gran Apache/Ultimo Gladiador
2. AAA Mixed Tag Titles: Halloween & Mari Apache (c) vs. Drago & Fabi Apache
3. The Black Family (Cuervo/Espiritu/Ozz) vs. Los Perros del Mal (Daga/Eita/Psicosis Original)
4. Angelico/Jack Evans/Fenix vs. Parka Negra/Pentagon Jr./Steve Pain
5. Cibernetico/El Mesias/La Parka Jr. vs. Perro Aguayo Jr./Chessman/Hijo del Texano

EMPRESA MEXICANA DE LUCHA LIBRE

7/12 - Arena Mexico
1. Electrico & Ultimo Dragoncito vs. Pequeno Olimpico & Pierrothito
2. Diamante/Sagrado/Triton vs. Namajague/Shigeo Okumura/Puma King
3. Diamante Azul/La Mascara/Shocker vs. Dragon Rojo/Ephesto/Mephisto
4. Blue Panther/Brazo de Plata/Rush vs. Averno/Negro Casas/Rey Escorpion
5. En Busca de un Idolo - Finals: Valiente vs. Vangelis
6. Atlantis/Mascara Dorada/Mistico II vs. Los Guerreros Laguneros (Euforia/Gran Guerrero/Ultimo Guerrero)

<b>7/14 - Arena Coliseo de Guadalajara
1. Indigo & Metalik vs. El Pirana & Relampago
2. Halcon de Plata & Leo vs. Infierno & Satara
3. Tony Escobedo/El Hippie/Sky Kid vs. Acertijo/Jocker/Sadico
4. El Gallo/Stuka Jr./Triton vs. Exterminador/Malefico/Rafaga
5. Diamante Azul & Mascara Dorada vs. Los Sicarios del Infierno (Averno y Mephisto)</b>

7/14 - Arena Mexico
1. Camaleon & Leono vs. Cholo & Ramstein
2. Oro Jr./Pegasso/Soberano vs. Camorra/Hooligan/Nosferatu
3. Bushiroad/Hijo del Fantasma/Rey Cometa vs. Misterioso II/Sangre Azteca/Vangelis
4. Arena Coliseo Tag Titles: Namajague & Shigeo Okumura (c) vs. Delta & Guerrero Maya Jr.
5. Brazo de Plata/Thunder/Titan vs. Kraneo/Psicosis/Volador Jr.
6. Blue Panther/Maximo/Rush vs. Mr. Aguila/Negro Casas/Rey Bucanero

<b>7/15 - Arena Puebla (60th Anniversary Show)
1. Bam Bam & Shockercito vs. Pequeno Olimpico & Pequeno Violencia
2. Estrellita/Luna Magica/Marcela vs. Amapola/Princesa Blanca/Princesa Sugei
3. Maximo/Stuka Jr./Titan vs. Los Revolucionarios del Terror (Dragon Rojo/Polvora/Rey Escorpion)
4. Brazo de Plata/Diamante Azul/Shocker vs. Pierroth/Ultimo Guerrero/Volador Jr.
5. Steel Cage Match where the loser must shave or unmask - Participants: Leono/Pegasso/Robin/Stigma/Tigre Rojo Jr./Disturbio/Escandalo/Espiritu Maligno/Inquisidor/Siki Osama</b>

FEDERACION UNIVERSAL DE LUCHA LIBRE

7/19 - Lienzo Charro Constituyentes del Distrito Federal
1. Marabunta Jr. vs. Rider
2. Charly Madrid & Freelance vs. Las Traumas I y II
3. Brazo de Plata/Mistico II/Seminarista vs. Meiden/Los Sicarios del Infierno (Averno y Mephisto)
4. NRM Masters Title: Hijo del Mascara Sagrada (c) vs. Pirata Morgan

FUERZA IMPERIAL

7/20 - Sala de Armas del Magdalena Mixhuca del Distrito Federal
1. Magistro/Marabunta Jr./Mascara Virtual vs. Espantapajaros I/Kaving/Marabunta
2. Dalis la Caribena & Estrellita vs. Goya Kong & Princesa Blanca
3. 4 Way Dance: Solar I & Super Astro vs. Hijo del Pirata Morgan & Pirata Morgan Jr. vs. Puma King & Tiger vs. Los Rayos Tapatios I y II
4. Pirata Morgan/Los Villanos III y IV/Kortiz vs. Felino/Fuerza Guerrera/Mr. Niebla/Rey Bucanero
5. Hijo del Fantasma/Mil Mascaras/Rayo de Jalisco Jr. vs. Mascara Ano Dos Mil/Hijo del Mascara Ano Dos Mil/Universo Dos Mil

FURIA BLANCA PROMOCIONES

7/21 - Cancha German Evers de Mazatlan
1. ?
2. ??
3. Draegon Drago/Fly Metal/Principe Kismo vs. Black Ninja/Rey Fumanchi/Terremoto King Jr.
4. Kempo Dragon/Mario Mora/Relampago vs. Arkangel de la Muerte/Escandalo/Hooligan
5. Rush & Shocker vs. Mephisto & Negro Casas

INDEPENDENT

7/12 - Gimnasio Ninos Heroes de Tepic
1. ?
2. Aguila Dorada/Happy Boy/Loco Extremo vs. Loco Gonzalez/Magic Boy/Nino Suicida
3. La Jarochita/Dinastia/Mini Elegido vs. Estrellita Explosiva/Mini Avaricia/Mini Murder Clown
4. Caballera contra Caballera: Joe Lider vs. Mario Mora
5. Axel & Octagon vs. Daga & Pentagon Jr.

7/14 - Arena Independiente de Tultitlan
1. ?
2. Bullyng & Mini Zumbido vs. Dragon Kaiser & Komachi
3. Centinela/Cerebro Negro/Ultimo Rosario vs. Los Tigres (Bronce/Oro/Plata)
4. Los Bastardos (Epitafio/Leviathan/Samael/Tormento) vs. La Resistencia (Arkanos/Kilvan/Psycho Kid/Yoruba)
5. Los Indestructibles (Infierno Kid/Ojo Diabolico Jr./Sepulturero/Ultimo Vampiro) vs. Freelance/Pantera/Micke Segura/Terry Dos Mil

<b>7/14 - Parque de Beisbol Praxedes Balboa de Ciudad Victoria
1. ?
2. ??
3. Dinastia & Mascarita Divina vs. Mini Charly Manson & Mini Psicosis
4. The Inferno Rockers (Devil Rocker/Machine Rocker/Soul Rocker) vs. Los Exoticos (La Brazo/Pasion Kristal/Polvo de Estrellas)
5. Elegido/Fenix/La Parka Jr. vs. Daga/Halloween/Pentagon Jr.</b>

7/16 - Arena Aficion de Pachuca
1. Relevos Increibles: Anime/Charly Madrid/Ludark Shaitan vs. Black Fury/Blazer/Violencia Jr.
2. Cuadrangular de Parejas: Argenis & Drago vs. AK-47 & 911 vs. Pentagon & Ultimo Gladiador vs. Black Mamba & Pasion Kristal
3. Cibernetico & Electroshock vs. Perro Aguayo Jr. & Silver Kain

7/20 - Gimnasio Miguel Hidalgo de Poza Rica
1. El Falcon/Power Ranger/Principe Halcon vs. Byron Temerario/King Lion/Rocka Infernal
2. Starman & Super Halcon Jr. vs. Hijo del Signo & Hooligan
3. Fuego & Stigma vs. Arkangel de la Muerte & Escandalo
4. Atlantis & Mistico II vs. Euforia & Ultimo Guerrero

<b>7/21 - Auditorio Municipal de Tepalcapa
1. Black Metal/Impacto/Panterita/The Power vs. Babel/Cirujano/Lover Dragon/Shivata
2. Ares & Fly Metalik vs. Centinela & Ultimo Rosario
3. Cerebro Negro/Dr. Cerebro/Fresero Jr. vs. Holocausto/Samael/Tormento
4. AAA Luchadores Sorpresas vs. Infierno Kid & Ultimo Vampiro
5. Black Abyss/Demoledor/Pagano/Toxico vs. Epitafio/Leviathan/Ojo Diabolico Jr./Sepulturero</b>

7/21 - Centro Civico de Macuspana
1. ?
2. Ave de Fuego/Centenario/Golden Boy vs. Ciclope/Full Back Jr./Guerrero Mixteco Jr.
3. Wolverine vs. Sayco
4. Demoledor/Mega Steel/Pequeno Maya/Pasion Kristal vs. Enigma/Forajido/Tribal/Diva Salvaje
5. Krosty/Lucero Jr./Lolita vs. Lince/Lucero Mortal/Sexy Lady
6. Birdman Jr./Drago/Elegido vs. Espiritu/Full Back/Guerrero Mixteco

7/24 - Arena Neza
1. ?
2. ??
3. ???
4. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. Los Perros del Mal (Daga/Halloween/Psicosis Original)
5. Dr. Wagner Jr./Electroshock/La Parka Jr. vs. Perro Aguayo Jr./Canek/Mascara Ano Dos Mil Jr.

7/28 - Domo Parque Solidaridad de Tonala
1. Royal Rumble - Participants: Aero Xtreme/Black Tod/Kal-El/Luxor/Principe Egipcio/Principe Escorpion/Rey Dinamico/Alex Romano/Rudy Santana/Tiger King
2. Fabi Apache & La Jarochita vs. La Magnifica & Sexy Lady
3. Dinastia & La Parkita vs. Mini Murder Clown & Mini Psycho Clown
4. Aero Star/Argenis/Atomic Boy vs. The Black Family (Cuervo/Espiritu/Ozz)
5. Crazy Boy/Jack Evans/Joe Lider vs. Chessman/Daga/Ultimo Gladiador

INDEPENDENT WRESTLING PROMOTIONS

7/11 - Auditorio Municipal de Tampico
1. Chacal Negro/Guerrero del Camino/Hahastary vs. Koryo/Luchador Sorpresa/Doncella Guerrera
2. Relevos Increibles: Arana Maligna I & Meteoro vs. Arana Maligna II & Kid Dragon
3. Lady Queen & Yuriko vs. Misterio Negro & Soldado Universal
4. Aborto & Cheneke vs. Bunker & Lancer
5. Cuervo/Gallo Dorado/Ozz vs. Loco Castillo/Reptillus/Sadico

INTERNATIONAL WRESTLING LEAGUE

7/30 - Arena Aficion de Pachuca
1. Medics III/Peligro/Terror/Lolita vs. Pentagon Jr./Perico/Sexy Lady/Pasion Kristal
2. Arkanos/Kid Jaguar/Shadow vs. Centinela/Medics I/Quimico Jr.
3. Argenis/Drago/Fenix vs. Freelance/Pantera/Micke Segura
4. Infierno Kid/Ojo Diabolico Jr./Ultimo Vampiro vs. Aero Boy/Ciclope/Drastick Boy
5. La Secta Negra (Carta Brava Jr./Cerebro Negro/Fantasma de la Opera) vs. Loco Max/Tony Rivera/Zumbido vs. Black Terry/Dinamic Black/Dr. Cerebro
6. IWL Trios Titles: The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) (c) vs. Los Porros (Angel o Demonio/Leon Rojo/Ovett)

INTERNACIONAL WRESTLING REVOLUCION GRUPO

7/11 - Arena Naucalpan
1. Sky Angel vs. Dragon Celestial
2. Saruman & Seiya vs. Los Fulgores I y II
3. Black Terry/Chico Che/Golden Magic vs. Canis Lupis/Imposible/Picudo Jr.
4. Emo Xtreme/Extreme Tiger/Toscano vs. Apolo Estrada Jr./Eterno/X-Fly
5. NWA Original Lt. Heavyweight Title: Super Nova (c) vs. Dinamic Black

INVASION RCH

<b>8/1 - Arena Naucalpan
1. Freelance & Seiya vs. Alan Extreme & Fulgore I
2. Fenix/Fabi Apache/Miss Gaviota vs. Pentagon Jr./Taya Valkyrie/Bugambilla del Norte
3. Bull Terrier Match: Lolita vs. Sexy Lady
4. Torneo Cibernetico por la Copa High Power - Participants: Centrvion/Danny Casas/Decnis/Dinamic Black/Dr. Wagner III/Apolo Estrada Jr./Extreme Tiger/Golden Magic/Hijo del Mascara Ano Dos Mil/Picudo Jr./Saruman/Veneno
5. Steel Cage Match where the loser must shave or unmask: Chessman & Daga vs. Cien Caras Jr. & Hijo del Pirata Morgan vs. Eterno & Super Nova vs. Hijo del Texano & Villano IV vs. Las Traumas I y II</b>

LEGEND PRODUCCIONES

7/20 - Arena Lopez Mateos
1. Barbie/Princesa Ahyleen/Sexy Flor vs. Basted/Chica Tormenta/Sexy Violeta
2. 3 Way Dance por el Campeonato GALLI: Epidemia (c) vs. Aramis vs. Dinamic Black
3. Los Bastardos (Epitafio/Leviathan/Samael) vs. Los Oficiales (AK-47/Fierro/911)
4. Relevos Increibles Suicidas: Danny Boy & Rocky Santana vs. Gran Apache II & Romano Garcia
5. Dr. Wagner Jr. & Rayo de Jalisco Jr. vs. Canek & L.A. Par-K

PROMOCIONES ACOSTA

7/20 - Arena Coliseo de Cordobes
1. Babe Star & Volador Sagrado vs. Sombra Negra & Super Orion
2. Anime & Lolita vs. Sexy Lady & Ludark Shaitan
3. Tony Acosta & Rocker Tri vs. Pantera & Super Orion Jr.
4. Duende Acosta/Ringo Acosta/Mascarita Divina vs. Demonio Rojo/Lasserman/Mini Psicosis
5. Drago & La Parka Jr. vs. Argos & Silver Kain

PROMOCIONES B-CHAMPS

7/13 - Bazar Pericopa del Distrito Federal
1. ?
2. ??
3. Gatwat vs. Bellboy
4. Genesis & Templario vs. Golden Bull & Revel
5. Mascara Sagrada Jr./Oriental/Skayde vs. Black Abyss/Histeria III/Steve Pain

PROMOCIONES CANTU

<b>7/15 - Arena Cuatro Caminos de Nuevo Laredo
1. Dinastia & Mascarita Divina vs. Mini Charly Manson & Mini Psicosis
2. Cristal & Fabi Apache vs. La Hiedra & Rossy Moreno
3. The Inferno Rockers (Devil Rocker/Machine Rocker/Soul Rocker) vs. Los Exoticos (La Braza/Pasion Kristal/Polvo de Estrellas)
4. Los Poderosos (Hombre sin Miedo/Kendor Jr./Sobredosis) vs. Pirata Morgan/Hijo del Pirata Morgan/Pirata Morgan Jr.
5. Fenix/Laredo Kid/La Parka Jr. vs. Los Perros del Mal (Daga/Halloween/Psicosis Original)</b>

PROMOCIONES FELIX

7/13 - El Forum de Navojoa
1. ?
2. Pitbull vs. Star Dragon
3. Animaniac & Camaleon Negro vs. Kung Fu Panda & Venum Black Jr.
4. Lizmark Jr. & Super Muneco vs. Espectro Jr. & Fugitivo de Texas

PROMOCIONES JOSAGA

7/14 - Unidad Deportiva de Fortin
1. El Marquez & Marquez Jr. vs. Angel Negro & Vengador
2. Black Star/Spider Boy/Super Gorilla vs. Abismo Rider/Dr. Brian/Halcon Infernal
3. Loco Max/Super Tarin/Tauro de Creta/Jhonny Villalobos vs. Los Colombianos (Colombiano/Leon Dorado/Miserable/Ricky Ricon)
4. Black Soldier/Pandillero Loco/La Parkita vs. Estruendo/Infierno Negro/Mini Chessman
5. Angel del Futuro/Crazy Star/Drago vs. Destroyer/Ultimo Gladiador/Vulcano

PROMOCIONES JUNIORS

7/17 - Auditorio Miguel Barragan de San Luis Potosi
1. Divino & La Jarochita vs. Maniaco & Lady Dinamita
2. Los Exoticos (Black Mamba/Pasion Kristal/Sexy Salazar) vs. Black Maravilla/Diablo Negro/Halcon Dorado
3. Aero Star/Argenis/Super Fly vs. The Inferno Rockers (Devil Rocker/Machine Rocker/Soul Rocker)
4. Cuervo/Electroshock/Elegido vs. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown)
5. Dr. Wagner Jr. & El Mesias vs. Perro Aguayo Jr. & Hijo del Texano

TIJUANA/BAJA CALIFORNIA

BAJA STARS WRESTLING

7/26 - Auditorio Municipal de Tijuana
1. ?
2. ??
3. ???
4. Arandu/Pancho Cachondo/Rubi Gardenia vs. Angel Negro/Enfermero Jr./Shamu
5. Rayo de Jalisco Jr. vs. Cien Caras Jr.
6. Atlantis vs. Ultimo Guerrero

UNITED STATES

FUERZA MEXICANA DE LUCHA LIBRE

7/13 - National Western Complex in Denver, Colorado (Hijo del Santo will be appearing)
1. ?
2. ??
3. ???
4. ????
5. Hijo del Rey Misterio/Mascara Sagrada/Rayo de Jalisco Jr. vs. Blue Demon Jr./L.A. Par-K/Tinieblas Jr.

7/21 - Florentine Gardens in El Monte, California
1. ?
2. ??
3. ???
4. ????
5. Rayo de Jalisco Jr. & Tinieblas Jr. vs. Angel Blanco Jr. & L.A. Par-K

PROMOCIONES SALINAS

7/14 - Fuego Western Club in McAllen, Texas
1. El Payasin vs. Excalibur
2. Al Cruz Jr. & Wolverine vs. Eagle Fire & Karate Lee
3. Shekinah & Wendy vs. Lady Viper & Sweety Sweety
4. Aguila Azteca & Estreallto vs. Hijo del Pirata Morgan & Pirata Morgan Jr.
5. Hijo del Fishman/Kung Fu Jr./Laredo Kid vs. Aquiles el Guerrero/Pirata Morgan/Spawn
6. FILL Heavyweight Title: Hijo del Medico Asesino (c) vs. Dr. Wagner III

UNDERGROUND INDEPENDENT PRO WRESTLING

<b>7/14 - East Los Angeles Boys & Girls Club in Los Angeles, California
1. ?
2. ??
3. 3 Way Dance: Jesus & Super Natural vs. Durango Kid & Mariachi Loco vs. Hudson Envy & Rubi Gardenia
4. Extreme Tiger/Lestat/Misterioso vs. Lil' Cholo/OG Playboy/Shamu Jr.</b>